Karude jututoas esinesid väikestele raamatusõpradele 2012. aasta tublimad lugejad

kolmapäev 23. jaanuar 2013 15:53

12. jaanuaril kutsus Keskraamatukogu lasteosakond taas kõiki 5-8 aastasi raamatusõpru Karude jututuppa, et üheskoos lugeda ja raamatuid vaadata. Külas käisid ja oma lemmikraamatuid tutvustasid eelmisel aastal tublisti raamatuid lugenud noored raamatukogukülastajad.

Uue aasta esimene jututuba algas A-st, sest selle tähe eestvedamisel hakkavad kasvama sõnad aasta, aabits, armas, ja algus. Juttu tuli teistestki tähtedest ning neist tekkivatest päris tavalistest või täitsa naljakatest sõnadest.
Tubli lugeja 2012 tiitli saanud noored olid rõõmsalt nõus Karude jututoa väikestele raamatusõpradele oma lemmikraamatuid tutvustama ning ette lugema.
Nele Leit-Teetlausi, Tamur Talviku ja Oskar Palmi huvide ja hobide hulka kuuluvad peale raamatulugemise veel kunstiprojektid, purjetamine, motokross, laulmine, näitlemine, arvuti avastamine ja palju muudki. Kes millega tegeleb ja millise raamatu valis, sai selgeks kohapeal.
Lisaks eelpool nimetatutele said eelmise aasta tublima lugeja tiitli ühes aukirja, raamatu, karukäpa kleepsu ja raamatukogu kirjapulgaga veel Polina Reger, Marlene Makarov, Richard Ester, Maris Sameli, Laura Pähkel, Ellen Poopuu ja Johanna Taggu.

Suured ja väikesed raamatusõbrad

 

Uudised

Jõuluetendus "Jõulukülalised kosmosest"

Kahel järjestikusel laupäeval, 7. ja 14. detsembril kell 12.00 on kõik väikesed teatrihuvilised...

Karukäpaklubi kutsub meisterdama

18. detsembril kell 14.30 on kõik 7 - 12 aastased poisid-tüdrukud oodatud Karukäpaklubisse...

KARUMARUVAHVA võistlus

Sulle meeldib tembutada ja raamatuid lugeda? Siis on võistlus "Karutemp 2020" täpipealt Sulle. Hei,...

Näitused

Raamatunäitused:
"Imedesse uskumise aeg"
"Jutukarude jõulu- ja kosmoselood"
"Lapse aja lugu"

Mesitarus:
"Päkapikkude mereseiklus"
"Õnnekured"