Karude jututoas esinesid väikestele raamatusõpradele 2012. aasta tublimad lugejad

Wednesday 23. January 2013 15:53

12. jaanuaril kutsus Keskraamatukogu lasteosakond taas kõiki 5-8 aastasi raamatusõpru Karude jututuppa, et üheskoos lugeda ja raamatuid vaadata. Külas käisid ja oma lemmikraamatuid tutvustasid eelmisel aastal tublisti raamatuid lugenud noored raamatukogukülastajad.

Uue aasta esimene jututuba algas A-st, sest selle tähe eestvedamisel hakkavad kasvama sõnad aasta, aabits, armas, ja algus. Juttu tuli teistestki tähtedest ning neist tekkivatest päris tavalistest või täitsa naljakatest sõnadest.
Tubli lugeja 2012 tiitli saanud noored olid rõõmsalt nõus Karude jututoa väikestele raamatusõpradele oma lemmikraamatuid tutvustama ning ette lugema.
Nele Leit-Teetlausi, Tamur Talviku ja Oskar Palmi huvide ja hobide hulka kuuluvad peale raamatulugemise veel kunstiprojektid, purjetamine, motokross, laulmine, näitlemine, arvuti avastamine ja palju muudki. Kes millega tegeleb ja millise raamatu valis, sai selgeks kohapeal.
Lisaks eelpool nimetatutele said eelmise aasta tublima lugeja tiitli ühes aukirja, raamatu, karukäpa kleepsu ja raamatukogu kirjapulgaga veel Polina Reger, Marlene Makarov, Richard Ester, Maris Sameli, Laura Pähkel, Ellen Poopuu ja Johanna Taggu.

Suured ja väikesed raamatusõbrad

 

Uudised

Lugemiskoerad Lex ja Chuck soovitavad suvelugemist

Lex ja Chuck soovivad kõikidele sõpradele head suve ja jäävad uusi kohtumisi ootama. Et ootamine...

Tule häid mõtteid leidma!

Ah et milliseid ideid siis otsima ja leidma tasub tulla? Looduses seiklemise ja pisimutukate...

KARUMARUVAHVA võistlus!

Hei, 1.-5. klassi poiss ja tüdruk! Kui Sulle meeldib raamatuid lugeda ja tembutada, siis löö kaasa...

Näitused

Raamatunäitused:
"Lugemist ja tegemist!" - heade suveideede näitus

"Lugemiskoerad Lex ja Chuck soovitavad suvelugemist"


Mesitarus:
"Sügaval vee all"
"Lõunamaa loomad"